Vlajka České republiky Vlajka Velké Británie Vlajka Německa
:: oficiální stránky obce Řásná
:: oficiální stránky obce Řásná
Znak obce Řásná
Logo Czech POINT

Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), WCAG 1.0 a Best practice - Pravidel pro tvorbu přístupného webu připravené MIČR pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Web je vytvořen podle specifikace HTML 4.0 Strict a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah je kompletně oddělen od stylu pomocí CSS, díky tomu je možné web prezentovat na dalších výstupních zařízeních. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, takže písmo se dá zvětšovat i zmenšovat pomocí nastavení prohlížeče.

stránky respektují standardy konsorcia W3C pro HTML 4.0 Strict   stránky respektují standardy konsorcia W3C pro CSS

Stránky byly vytvořeny s přihlédnutím na použití s různými typy prohlížečů, čteček a zařízení (palmptopy, mobilní přístroje, atd.). Základní funkce byly testovány na prohlížečích Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty, vyhlášky, projekty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na e-mail správce webu. Kontaktní informace: Ing. Petr Švejda, telefon 777 975 777.

Zdroje informací:

>> Prohlášení o přístupnosti